Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2019, 23:35   #103
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Malcolm westchnął, podniósł talerz z ptakiem i zrzucił truchło gdzie je znalazł.
- Będzie dziwnie wyglądał zwykła plama krwi na ziemi. - starł krew z talerza jedną z serwet ze stołu. - Nie potrafię rozmawiać z umarłymi, aby się dowiedzieć więcej od kruka.

Więc, znajdowali się w jednym z gorszych miejsc na Wielkim Kole, na łasce obcego lorda, ze zbliżającym się wydarzeniem politycznym... Tormita zaczął się śmiać.
- Wybaczcie, ale całkowita niewygoda tej sytuacji jest dla mnie zabawna. - pokręcił głową i spojrzał na Satharę -Magiczne przedmioty mają większą wartość niż złoto. Do tego, jeżeli ten tłum jest reprezentacją czego możemy się spodziewać od miasteczka, to nikt nie kupi tego od nas.

Malcolm przyjrzał się obrazom nad kominkiem.
- Udam się na spoczynek, znalazłem dwa tomy, które mam zamiar przebadać. Coś o tej Mgle i o magii, może jutro będę miał więcej odpowiedzi dla nas. Jeżeli ktoś ma do mnie pytania, wiecie który pokój to mój. - to powiedziawszy wziął kawałek szynki z prosiaka i ruszył do pokoju.

Kiedy dotarł do pokoju, spokojnie zjadł do końca mięso, ułożył się na łóżku i rozpoczął lekturę. Zaczął od Kodeksu Kristofora, zastanawiało go jak dużo lokalna populacja wiedziała o najwredniejszym elemencie ich krainy.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline