Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2019, 11:51   #1721
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Po zabiciu Fyodora Nadia podchodzi do nich i zajmuje się ich ranami.

Są ciężko pobite.

Co do Arvelusa jako gracza, to żywię wielki szacunek za sprytne skonstruowanie kombosów, dzięki którym Fyodor był jaki był. Fakty są takie, że w walce wręcz z czterema wilkołakami całkiem sprawnie mu poszło i gdyby Arvelus jako gracz miał możliwość rozegrania tego mechanicznie (i palenia siły woli w odpowiednich momentach) to zapewne wyszedłby cało ze starcia.

Co zaś do samego Fyodora: postać ta miała bardzo wysokie Conviction, które utrzymywała na poziomie 9-10. W przypadku każdego z Was jest to praktycznie brak kontroli nad postacią.

Załatwił pajęczarkę jednym atakiem. W związku z tym stając do walki czuł się pewny.

Zwykli ludzie (obstawa Fyodora) byli podatni na tak zwane Delirium. Jest to efekt wywoływany bojową formą wilkołaków. Ludzie uciekają w panice, a po wszystkim zapominają, że coś widzieli. Inkwizytorów to nie dotyczy ze względu na posiadane conviction.

A jak żal za Fyodorem ma się w kontekście obcięcia palca szanownego pana małżonka? O kolejnym torturowanym przesłuchiwanym Franka nie wie, bo włóczyła się po Płocku ze swoją psiapsiółą wilkołaczką.

Nie wiem jak jeszcze mógłbym Ci pomóc.

Co do Bogumysła, to rzeczywiście nie widzi on Franki. Ona nadal siedzi jako ta myszka w cieniu budynku. Za to inkwizycja (w składzie trzech osób) przybyła z drugiej strony ulicy. Widzi leżące na ulicy ciało Czerwonego Brata bez głowy i ranne wielkie wilkołaki (3 sztuki) i jednego wielkiego wilka (mówiąc wielkiego mam na myśli taką 150 kilogramową bestię). Jeden z wilkołaków w formie bojowej uwaga: jest kompletnie łysy. Nie ma na sobie ani kawałka sierści.

Przy wilkołakach siedzi rudowłosa kobieta, którą akurat Bogumysł już spotkał. Gdy przyszła rozmawiać o sojuszu, a on ją pogonił. Bo Czerwoni Bracia nie bratają się ze złem. To też może pokazywać dlaczego Fyodor postąpił tak, a nie inaczej.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline