Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2019, 23:33   #98
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Druid po walce zamachał towarzyszom że wszystko u niego w porządku, po czym nagle parsknął i pokręcił głową.
~Szybko do tego to ja się nie przyzwyczaję~ pomyślał do Jace'a ~Idę na obchód, sprawdzę czy nie było tu jeszcze kogoś i wrócę do was~

Po kilkunastu minutach wrócili we trójkę - Hannskjald, Lawina i Leszy - i zameldowali że w okolicy nie znaleźli śladów żadnych dodatkowych hobgoblinów.

- W sumie to mi też by nie zaszkodziło poruszać się nieco ciszej, zawsze to kilka strzał w plecach mniej - druid od razu włączył się w zasłyszaną rozmowę.
Krasnoludowi jego nabijana kolcami skórznia zupełnie nie przeszkadzała w poruszaniu się, a i z tarczą poruszał się całkiem zwinnie (a jak na krasnoluda, to wręcz powyżej oczekiwań). Tylko co z tego, skoro jego umiejętności poruszania się po cichu ograniczały się do nie włażenia w co większe kupy liści i patyków?

 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline