Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2019, 09:37   #7
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cześć wszystkim. Udanej zabawy wszystkim życzę, a w razie problemów wiemy już gdzie chować potencjalnych zmarłych

@Vi Nie martw się, ja będę ściągał na siebie gniew innych. Domyślasz się chyba czemu

@Wszyscy Tytułem wstępu parę słów o mojej postaci. O Aiko i Vi się nie obawiam, bo one dzielnie znoszą inną moją postać w innej sesji, podobnie o Pipa, który tamtą sesję prowadzi, ale resztę chciałbym ostrzec, że moja postać to chodząca na dwóch nogach menda. Czepia się wszystkiego i wszystkich, bez przerwy narzeka i cierpi na syndrom poczucia wyższości, a nawet najwyższości. Od razu przepraszam za wszystko co w tej sesji napiszę, ale pamiętajcie o mantrze z mojego podpisu. Jeśli czepi się którejś z Waszych postaci nie wahajcie się odpłacić mu pięknym za nadobne (tylko bądźcie wtedy gotowi na PvP ). W każdym razie będzie ostro. Taki typ. Zostaliście ostrzeżeni.

@Amdu Trzy pytanka:
1) Jeśli dobrze zrozumiałem nie pamiętamy nie tylko o wydarzeniach poprzedzających znalezienie się w lesie, ale w ogóle większości z naszej przeszłości?
2) Czy z racji braku "+18" w nazwie sesji wulgaryzmy można pisać normalnie czy powinniśmy je ocenzurować?
3) Jaki termin odpisów?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 05-12-2019 o 09:39.
Col Frost jest offline