Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2019, 11:18   #91
Imi
 
Imi's Avatar
 
Reputacja: 1 Imi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
- Z pewnością jest tu taka osoba. Wezwano nas przecież do nawiedzonego domostwa, by rozwikłać zagadkę tego miejsca.


AAAAAAAAAAAAAAAAA!!! - krzyknął niczym panienka w horrorach klasy b.

To to jest jakaś misja? A ja myślałem że trafiłem do czyśćca, za to że pozostawiłem Laboon przy red line. To jak to jest na serio, to mości czarnobrodaczu podziękuję i pozostanę przy herbatce - wykrztusił wycofując się rakiem.

Cytat:
Napisał Okaryna Zobacz post
Jak na razie bardzo mocno pan sugeruje swoją role co może być niesamowicie niebezpieczne, gdyż gramy jeszcze przeciwko Mafii i tak stracimy możliwość zabicia SK nocą jak i wypytywania pod groźbą rozstrzelania, a wiem że taka metoda przesłuchania jest dosyć skuteczna. [/i]
O to to się Pan martwić nie musi - rzekł z przekonaniem. Tyle osób ujawnia swoje role, że na miejscu mafii bym się czuł skołowany. Współczułbym im, gdyby nie fakt, że są bezwzględni i zabijają... - zakończył lekko przyciszonym głosem.
 
Imi jest offline