Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2019, 11:33   #39
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Nami, ja Cię rozumiem z tymi umiejkami, ja zawsze się cieszyłem jak miałem ich sporo, i jeszcze jak sporo ich wykupiłem to już w ogóle był czad, nawet jeśli ich nie używałem i mi potrzebne nie były, zawsze jednak je miałem, ja często biorę nawet umiejki typowo fabularnie, bo do postaci konceptu/historii/fluffu mi pasują. Także cieszmy się tym małym szczęściem
Klasy postaci powinniście swoje raczej znać, chociażby ze względu że już ze sobą współpracowaliście, to chyba widać kto się szkolił na woja, kto czary rzucał wtajemniczeń, kto objawień, a kto szył z łuku. Ja jeśli mogę tworzyć postać to od razu mówię że albo człowiek woj, albo człowiek woj+sorc (wiem że ciężko połączyć ale fluff mi tak podpowiada), albo półork ranger+coś
 

Ostatnio edytowane przez Raist2 : 05-12-2019 o 11:36.
Raist2 jest offline