Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2019, 15:56   #93
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
-Nie pamiętam kiedy ktoś ostatnio nazwał mnie <beeek> synem, ale jeszcze jedna kwestia mnie zastanawia Dżejkobie. Nie lepiej żeby Sir Corpse kierował się tą samą logiką/dedukcją o której mówisz i przekazywał kasetę dalej potencjalnym złym postaciom (NEUTRAL/MAFIA/SK), niż dawał ją Tobie skoro jak mówisz jesteś z Miasta? Znaczy nie zrozum mnie źle, ale co planujesz dalej z nią zrobić? Popełnić rytualne samobójstwo? Bo póki co to trochę zaczyna tak wyglądać. I czy właściwie powinniśmy głośno o tym mówić co robimy z kasetą?
- Wiem co należy z nią zrobić. Znam się na egzorcyzmach. Mam przynajmniej cztery pomysły, każdy lepszy niż wręczenie jej przypadkowej osobie. Dobrze się stało, że Sir Corpse zapytał kto może się nią zająć. Może w ten sposób oczyścić swoje imię z wszelkich zarzutów bycia ukrytym demonem.

Cytat:
Napisał Okaryna Zobacz post
- Dobrze towarzy.. panie Wędrowycz. Nie rozgrzeszył pan podejrzanych, ale pańska taktyka jest co najmniej nowatorska. Nie są mi obce metody układania się z wrogiem jednak to tylko Ty się chcesz dogadywać. Nie masz gwarancji, że inni będa to chcieli robić i SK nie zostanie powieszony. Jak na razie bardzo mocno pan sugeruje swoją role co może być niesamowicie niebezpieczne, gdyż gramy jeszcze przeciwko Mafii i tak stracimy możliwość zabicia SK nocą jak i wypytywania pod groźbą rozstrzelania, a wiem że taka metoda przesłuchania jest dosyć skuteczna.
Jakub uśmiechnął się szelmowsko.
- Nie ma gwarancji, że nie będą chcieli się porozumieć z zabójcą Beboka? Pewnie! Dlatego nie mówię kto nim jest, szwabski kacapie. Póki nie udowodni chęci współpracy nadzieją go na widły. Ja o tym wiem, ty o tym wiesz i zabójca Beboka o tym wie, ale jutro... oj tu już nie byłbym taki pewien.
 
Rewik jest offline