Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2019, 16:33   #21
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Johan , PeeWee mam wrażenie że trochę personalnie potraktowaliście krytykę systemu który po prostu się nie sprawdził i którego większość graczy nie polubiło(to fakt nie moja opinia).
Przykro mi stwierdzić, iż odniosłeś mylnie wrażenie.


Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Mea Culpa może wyraziłem się zbyt dosadnie zrobiłem mały research na temat systemu żeby móc lepiej formułować moje wnioski. Skądś jednak trzeba było zacząć więc nie czuje się jakoś szczególnie winny że zacząłem od "czarnej legendy" / Gombrowiczowskiej Gęby tego systemu.
Tu chyba nie chodzi o wnioski, lecz jak sam przyznałeś:
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Przyznam ci racje że moja opinia niewiele wnosi
Nie ważne jak bardzo konkretnie i precyzyjnie sformułujesz swoje przemyślenia, oraz jak ładnie przedstawisz, w dalszym, ciągu niosą niemal zerową wartość informacyjną.


Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Znalazłem serie argumentów fanów (część z nich wy tutaj przytoczyliście) prawdą jest że w tej grze było sporo dobrych pomysłów ale inne systemy zarówno w tej samej linii wydawniczej albo w innych lepiej rozwinęły te pomysły stąd nie warto moim zdaniem zawracać sobie głowy tym systemem:
W tym momencie pozwolę sobie uciąć. Naprawdę, gdyby ktokolwiek z nas chciałby sobie polemizować z "argumentami fanów" to siadłby do komputera, poszukał ich samemu w Internacie i zaczął gadać wprost do monitora opisując swoje racje.
Brzmi jak schizofrenia, nie? Sądzę, że wszyscy tutaj są raczej zdrowi.

Aby dyskutować to warto mieć z kim. Jak sam przyznajesz, brak ci wiedzy. Formuła dyskusji z wyszarzanymi z neta opiami wtórej Ty tylko szukasz lejnych wypowiedzi z neta jest tak absurdalna w swej istocie, że idąc w tym samym tonie mogę ściągnąć do działu inną osobę która Upiora nie zna prawie ale się spodobał, i to ona będzie szukała w sieci cudzych przemyśleń jako argumentów za. I tak sobie "pogadacie" wrzucając cudze sondy i z wkładem własnym ograniczonym do przekopywania sieci. Bzdura, prawda?

To co robisz w tej dyskusji jest jeśli nie ewidentnym brakiem szacunku to po prostu baitowaniem ludzi. "Hej to znowu ja, wiecie jakie opinie o Upiorze znalazłem? Zapraszam do dyskusji!" - no bez przesady...
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem