Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2019, 19:27   #97
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
-Myślę, że egzorcysta zrobił nam z mózgów sieczkę. Zacząłem się zastanawiać jakim cudem Wędrowycz może wiedzieć na 100% kto jest SK, chyba tylko jakby był szeryfem - sprawdzającym rolę (jest dwóch szeryfow, więc precyzuję). Jeśli jest Szeryfem i sprawdził osobę, która jest SK to powinien po prostu powiedzieć kto nim jest inaczej ten blef, to układanie i teksty typu "wiem co zrobić z kasetą"... Nie brzmi to wiarygodnie bo każdy chyba wczytywał się w role i nie ma tu dobrych rozwiązań przy czymś co proponujesz. Ten plan po prostu niesie ze sobą większe ryzyko niż po prostu lincz na SK. Jednocześnie ujawniając rolę tak ważną jak szeryf i to tak wcześnie, jesteś kolejną osobą po Kotku, której zachowania nie jestem w tej chwili zrozumieć. Wybacz Jakubie, ale to zaczyna bardziej wyglądać jakbyś błaznował lub sam był SK, który chce grać na czasie i zawiera układ eee sam ze sobą? Jeśli do końca dnia nie podasz imienia mordercy to mam wrażenie, że jutro obudzimy się bez kolejnych osób. Nie wiem czy stać nas na takie ryzyko.

ps. mówisz, że jeśli umrzesz to powiesz Medium kto jest SK, a co jeśli Medium umrze pierwsza/też?
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 05-12-2019 o 19:33.
traveller jest offline