Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2019, 19:56   #108
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Gert pokręcił głową na reakcję i odwrót taktyczny Ghartha. "Jak nic będą z tego problemy" pomyślał, ale szybko jego tok myślowy wkroczył na inne tory... Składając chusteczkę i kładąc ją na stole przyglądał się z zaciekawieniem dzikusce.

- Też tak kiedyś myślałem, ale w końcu doszedłem do wniosku, że życie jest zbyt krótkie i każdy dzień może być tym ostatnim, o tym, że nawet następne godziny nie są pewne nie wspominając... więc czemu sobie odmawiać? Ze mną jesteś bezpieczna jeśli źle reagujesz na alkohol... chyba, że nigdy nie piłaś? - uniósł lekko brew i uśmiechnął się z lekka szelmowsko ściszając głos - Wiesz... znam piekielny... ale szczyny może odpuśćmy? Choć mam jeszcze całkiem przyjemne zioła na rozluźnienie. To był dość pokręcony dzień.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline