Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2019, 00:36   #9
Amduat
 
Amduat's Avatar
 
Reputacja: 1 Amduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputację
Ja przeprasza, real wywalił mnie z forum na trochę. Ale jestem

Cytat:
- Ale kojarzymy kto jest kto? Tak by imię kojarzyć i że się zna tego kogoś czy nie?
Kojarzycie czy jesteście kochankami, rodzeństwem, albo czy widzieliście się wcześniej z przeszłości dalszej. Poza tym macie nieodparte wrażenie, że gdzieś się już wszyscy widzieliście...

Cytat:
Jeśli dobrze zrozumiałem nie pamiętamy nie tylko o wydarzeniach poprzedzających znalezienie się w lesie, ale w ogóle większości z naszej przeszłości?
Wiecie gdzie się urodziliście, co robiliście te pięć, dziesięć i dwadzieścia lat temu. Im bliżej teraźniejszości, tym wspomnienia stają się wyblakłe i pomieszane. Urywki, pojedyncze sceny. Głosy, zapachy. Jeśli sobie o czymś ważnym przypomnicie to Was poinformuję

Cytat:
Czy z racji braku "+18" w nazwie sesji wulgaryzmy można pisać normalnie czy powinniśmy je ocenzurować?
Normalnie. Postapo samo w sobie jest +18

Cytat:
Jaki termin odpisów?
Tak jak ja napisała w pierwszym poście komentarzy
Termin... do 11.12.2019 włącznie
 
__________________
Coca-Cola, sometimes WAR
Amduat jest offline