Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2019, 07:54   #117
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
-Jak już powiedziałem na tym etapie rzucanie podejrzeń na zbyt wielką ilość graczy nic nam nie daje. Zastanawia mnie postawa Wędrowycza, zobaczymy kolejnego dnia czy chłopina przeżyje i może był w tym jakiś głębszy sens, bo najwyraźniej dalej nie ujawni nam kto jest SK. Chociaż wydaje mi się, że sam mogę nie dożyć by się o tym przekonać. Odnośnie ogólnej sytuacji to myślę, że wiele osób mąci, wiele osób też rzuca głosami szybko i część z nich pewnie stosuje podobną taktykę co ja z Crooked Manem tj. prowokacji i ma dobre intencje. Jeszcze inne osoby prawie w ogóle się nie odzywają, znaczenie pewnie ma też tu obecność neutrali, których łatwo wziąć za mafiozów. Apeluję o to żeby spróbować zaskoczyć Mafię/SK w nocy i zrobić coś czego się nie spodziewają skoro najwidoczniej do linczu dzisiaj jednak nie dojdzie.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 06-12-2019 o 08:00.
traveller jest offline