Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2019, 10:34   #2
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Zimno…
Tak cholernie zimno…
Nie wiedziała co się dzieje. Nie był to pierwszy raz gdy budziła się i nie pamiętała co robila.

Nie miała kurtki. Zamiast tego miała na sobie narzucone dwie grube bluzy, jedna na drugiej. Na głowie miała wciągniętą czarną czapkę. Na rękach grube rękawiczki. Obrazu rozpaczy dopełniały bojówki w stylu urban camo i wysokie trampki. Cmentarz. Las. Mgła.

Alex westchnęła, a z jej ust wydobył się obłok pary.
Sprawdziła plecak. Wydawało jej się, że wszystko jest na miejscu. Nieufnie spojrzała po pozostałych osobach. Jednocześnie rozpięła kurtkę, żeby w razie potrzeby szybko sięgnąć po broń.

Szybko rozejrzała się po zebranych. Mężczyźni. Kobiety. Nikt jeszcze do niej nie celował. Szybko oceniła, że nikt z zebranych nie był zamieszany w ich dostarczenie w to miejsce. Szybko zaczęła oglądać ślady. Osiem osób poza nią. Jeżeli sami tu przyszli, to dlaczego byli nieprzytomni? Gaz? Granat błyskowy? Atak maszyn?

A jeżeli nie przyszli sami, to co? Przyciągnięto ich? Przywieziono? Alex zaczęła gorączkowo szukać śladów. Ziemia była już zmarznięta, ale nie było śniegu. Resztki trawy dość szybko się kruszyły i wycierały. Silnik auta miejscowo podniósłby temperaturę. Zwłaszcza, jeśli ich wyładowywano. Sprawdziła odcisk swojego ciała na ziemi. Ile czasu leżeli? Chwilę, czy raczej godziny? Nie przejmowała się tym, że nie pamięta wiele. Być może ludzie z którymi jest po coś ją wynajęli. Pewnie zaraz wszystkiego się dowie. Sięgnęła do plecaka po jedną czerwoną tabletkę. One zazwyczaj pomagały poradzić sobie z nagłymi zanikami pamięci.

Łyknęła Mentopax i wróciła do badania najbliższej okolicy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline