Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2019, 13:44   #121
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Punk uśmiechnął się krzywo pewne słowa cisnęły mu się na usta, ale resztki instynktu samozachowawczego jeszcze w nim istniały, więc jedynie sobie pomyślał:

~Pieniądze i władza w takim razie wiem, co ci odebrać chuju! Dobrze wiedzieć, że nie będę ścigany przez międzynarodową Japońską mafię tylko organizacje jakiś złamasów. Jeżeli wy odbierzecie mi to, co cenie albo weźmiecie zakładników nie będę mieć już nic, co mnie wstrzymuje ~

Zaczął rozglądać się za mieczem, którym został zraniony czy leżał na podłodze? A może był w rękach któregoś z wojów, który jeszcze stał? Duncan nie chciał pozwolić żeby rozsiewali jego DNA po scenach zbrodni...

Nagle zadzwoniła jego komórka - Myślałem, że ciebie wyłączyłem - Wyciągnął piekielny wynalazek okupiony niemal niewolniczą pracą ludzi z fabryk trzeciego świata i spojrzał się na ekran, po czym odebrał.
 
Brilchan jest offline