Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2019, 22:48   #13
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post

@Wszyscy Tytułem wstępu parę słów o mojej postaci. O Aiko i Vi się nie obawiam, bo one dzielnie znoszą inną moją postać w innej sesji, podobnie o Pipa, który tamtą sesję prowadzi, ale resztę chciałbym ostrzec, że moja postać to chodząca na dwóch nogach menda. Czepia się wszystkiego i wszystkich, bez przerwy narzeka i cierpi na syndrom poczucia wyższości, a nawet najwyższości. Od razu przepraszam za wszystko co w tej sesji napiszę, ale pamiętajcie o mantrze z mojego podpisu. Jeśli czepi się którejś z Waszych postaci nie wahajcie się odpłacić mu pięknym za nadobne (tylko bądźcie wtedy gotowi na PvP ). W każdym razie będzie ostro. Taki typ. Zostaliście ostrzeżeni.
Wnioskując z Twojego powyższego opisu postaci, zakładam, że między naszymi BG panuje doskonała synergia po brudziu wypitym na zgodę. Męskie, twardzielskie picie na zgodę nastąpiło po wcześniejszym PvP i poważnych obrażeniach zadanych twojej mendzie. Kilka połamanych palców oraz obita twarz przełamały lody z moim mafioso do tego stopnia, że razem ramię w ramię ochraniali przerzut narkotyków dla Schmidtów tj. Szultzów. *

Jak coś, to możemy dogadać się na PW





*dzięki dla suflera ;}
 

Ostatnio edytowane przez corax : 07-12-2019 o 00:24.
corax jest offline