Wątek: Horrory Filmowe
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2019, 17:06   #23
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Rok 2014, 22 lata po skończeniu serii Critter na youtube wypłynął krótki filmik.

Critters: Bounty Hunter

Reżyser: Jordan Downey
Scenarzysta: Jordan Downey
Odtwórca głównej roli: Jordan Downey

Filmik ma tylko 7 minut. Jest to typowo projekt fanowski zrobiony przez człowieka który jako dziecko lubił tą serie. Chętnie zobaczyłabym tę scenę jako jedną składającą się na coś dłuższego, dobrze wpasowuje się w klimat pierwszego filmu.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=yloNnvdWBU[/media]


Rok 2019 i mamy dwa “twory” powiązane z serią.

Pierwszy to film telewizyjny Critters Attack!
Oznaczony jak komedio-sifi-horror….to nie jest horror.
Da się to obejrzeć, niektóre żarty są nawet śmieszne.
Niemniej dobry film to to niejest jedzie głównie na nostalgii Crittes i Critters 2.
Próbuje dodać coś nowego jak “dobrego critta”, do mnie to nie przemówiło #notmycritter. Nie przemawiał do mnie też nowy wygląd zabójczych kulek nie wiem dlaczego ale te pierwsze po prostu wydają mi się lepiej zrobione. (Choć może być to nostalgia)
Głównej bohaterki nie byłam w stanie polubić, była dla mnie zbyt stereotypowa.
Niemniej jest to film wypuszczony w telewizji patrząc po ilości nastolatków grających główne role nietrudno się domyślić dla kogo było to robione.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=kuIc4yd7ZpU[/media]

Druga pozycja to Critters: A New Binge


No to jest o wiele lepsze niż poprzednia pozycja.
Nie jest to coś jakaś super innowacja ale wydaje się świeższa.
Po pierwsze to serial. Po drugie do produkcji przyłożył rękę Rupert Harvey, czyli gość co był producentem całej pierwotnej serii. Kolejna rzecz, serial nie udaje że jest czymś więcej niż frajda dla fanów. No i ma świetny zwrot akcji.

Mogłabym się znowu przyczepić że Critty wyglądają gorzej niż w oryginale... właśnie to zrobiłam. Tyle że tu mi to nie przeszkadza bo to co się dzieje w serialu jest na tyle zajmujące że zajmujesz się fabułą a nie efektami (te też są spoko) I są napewno lepsze niż w Critters Attak!
Jest to oryginał nakręcony dla Shudder (tak platforma filmowa typu Netflix tylko dla samych horrorów) czyli kolejny punkt bo oni byle czego nie robią...przeważnie.

O czym jest serial?
Critters powracają na Ziemię, szukając zagubionego “przyjaciela”, który został pozostawiony. Ich statek ląduje w Burbank i wkrótce zaczyna się udręka grupy licealistów i ich rodziny.

Proste prawda?


[media]http://www.youtube.com/watch?v=YIbB5eDkht8[/media]
Mnie się bardzo podobało i myślę że jest to najlepsze co mieliśmy o Critersach po oryginalnej części 2.
Opiekun Działu Horror Approves
 

Ostatnio edytowane przez Obca : 07-12-2019 o 17:08.
Obca jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem