Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2019, 17:54   #132
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Intelektualista, technik, wizjoner. Mistyk o specyficznych poglądach na relacje międzyludzkie. Z tej strony dał się już poznać Ramirez. Teraz w trakcie abordażu powoli przemierzał korytarze zdobytego statku. Słabe duchy wszechobecnych maszyn szeptały do niego wypełniając szumem momenty gdy nie zgrzytał pancerz wspomagany, a blacha statku nie niosła echa jego kroków.

- Wasza techeminencjo - doszło go w komunikatorze hełmu - gdzie jesteście i co robicie?

Szedł jednym z pustych korytarzy. Miał cel. Chciał się pokazać jako wojownik broniący imienia rodu Corax. Gdy uzbrojona w rapier Winter Corax poprowadziła atak serwitorów zabójców, wiedział już co musi zrobić.

- Petroniusz, jestem na wrogim statku. I strzelam do najbliższego przeciwnika.

Jakiś szabrownik wbiegł w okrąg światła rzucanego przez lampę na hełmie Techkapłana. On zaś nie śpiesząc się wycelował swoim lasgunem w przeciwnika i pociągnął za spust.

***
Mechanika:
Balistic Skill podstawa 45 +10 za good quality MIU, ewentualny przerzut za FP.
Wynik 36/55
Wchodzi pierwszy strzał, nie zdejmuje FP
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 07-12-2019 o 20:17.
Mi Raaz jest offline