Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2019, 12:25   #172
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Peter James - Taka piękna śmierć

SK nie musi zabijać wszystkich miastowych. Ma przetrwać do końca gry, ta tez nastąpi jeśli zginą wszyscy mafiozi.

Cytat:
Serial Killer - twoje nocne akcje to przesłanie mi informacji, kogo zabijasz. Wygrywa kiedy dotrwa do samego końca, dla ułatwienia ma nocny immunitet (tylko Jailor może go nocą wyeliminować) i gdy zostanie posadzony w więzieniu, a nie zabity - w rewanżu za zmarnowanie jego czasu nocnego zabija Jailora.
---

Edit:
w archiwum rekrutacji nadal nie widzę nic o konieczności zabijania miasta, chyba że coś przegapiłem.
Cytat:
Serial Killer - ciężka rola, ciężki los, ale za to ile zabawy! Ta osoba po prostu lubi zabijać i robi to z radością, bez żadnego knucia, podstępów czy wymyślania strategii. Nie podobasz mu się? No to ciach, nie musisz tutaj być. Wygrywa kiedy dotrwa do samego końca, dla ułatwienia ma nocny immunitet (tylko Jailor może go nocą wyeliminować) i gdy zostanie posadzony w więzieniu, a nie zabity - w rewanżu za zmarnowanie jego czasu nocnego zabija Jailora.
Cytat:
Leatherface

Jako dziecko wyrzucony na śmietnik, znaleziony i przygarnięty przez kobietę, której sytuacja życiowa nie należała do najlepszych. Być może starano się wychować go jak najlepiej, jednak niestety Thomas, zwany Leatherface ze względu na maskę, którą stworzył z ciał zamordowanych przez siebie ludzi, wyrósł na psychopatę. Z powodu biedy jego ofiary stały się nawet dla rodziny pożywieniem. Dla mężczyzny nie ma reguł czy zasad gry, wszystko jest bardzo proste - trzeba zabijać.
edit end

---
Przyznaje Ricki trafiłeś z jedyna rolą miastowych która mi pasowała do Twojej postaci. Tyle, że widzisz wolałem pozostawić mafię w niepewności. Mafia wie, że atak się jej nie udał. Nie mogła być pewna dlaczego, była więcej niż jedna możliwość.
Cytat:
Niektórzy chcieli, żeby tej nocy kot był martwy, ale kot był kotką... Tej nocy zamach się nie udał.
A wzmianka o gospodyni dowodziła, że tamten cytat to tylko wstawka fabularna. Nie można bronić MG, zresztą mafia by jej nie atakowała


W kolejnym poście z dwóch cytatów wystarczyło wybrać dobre fragmenty:
Cytat:
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam... Poza tym uważam za swój obowiązek uprzedzić, że kot to zwierzę starożytne i nietykalne.
Cytat:
Celem Prawdziwego kota jest przejść przez życie spokojnie, tak by ludziepozostali miastowi jak najrzadziej się do niego wtrącali. Całkiem jak prawdziwi ludzie, jeśli się dobrze zastanowić.
I już wiadomo, że nie mogę być SK.

Później Stirlitz wyciągnął palucha w moją stronę i strasznie mnie korciło wrzucić to
– Dotknij mnie – powiedziałem najsłodziej, jak potrafiłem. – Tylko mnie dotknij, grubianinie, a przez resztę życia będziesz wycierał nos protezą.
– Kim ty jee… – zająknął się – jeee…steś?
– Imię moje jest legion – odrzekłem obojętnie.
– Dla przyjaciół Malignus, princeps potestatis aeris. Jestem jednym z tych, którzy krążą, rozglądając się, quaerens quem devoret. Na wasze szczęście tym, co chcemy pożerać, z reguły są myszy. Ale na twoim miejscu nie wyciągałbym pospiesznych i zbyt daleko idących wniosków.

Tylko obawiałem się właśnie zbyt daleko idących z tego wniosków.

Zresztą wyjaśniałem, że:
Cytat:
Każdy kto znał wcześniejsze wcielenia kotka wiedział, że ten nie posługuje się kłamstwem. A w tym strasznym uniwersum używane cytaty są niejednoznaczne, należało z nich wytłuścić odpowiedni fragment, a nie dowolny jakby chcieli niektórzy. Część rzeczy była w nich sugestią, a niektóre tylko fabularnym tłem, koniecznym dodatkiem.
A na sam koniec wcześniejszego dnia, żeby miastowi nie tracili zdolności na mojej osobie, jak to sugerował Sir Daniel Fortesque rozwiązałem zagadkę 1 nocy.
Cytat:
może i tą noc spędzi w pudełku.
Cytat:
...Technicznie rzecz biorąc, kot zamknięty w pudle może być żywy albo martwy.
Stając się przy tym łatwym celem dla mafii. Podejrzenia o bycie SK (i nie tylko, Jestera też zwykle nikt nie próbuje zabijać, bo i po co) mogło chronić przed ponowną próbą morderstwa i wybawić mafię, która próbowała by skupić uwagę na jego osobie.

Tylko jedna zdolność pasuje do tego opisu.

Tak, czy inaczej rozważam zmianę głosu. Może tylko zmarnowaliśmy wzajemnie swój czas, a może nie...
"Czasem, kiedy bawię się z kotem, zastanawiam się, czy to aby nie on bawi się ze mną. "

Mam jeszcze innych podejrzanych, a niektórzy milczą choć ich wypowiedź może wiele wyjaśnić.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 08-12-2019 o 12:31.
pi0t jest offline