Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2019, 21:32   #360
wysłannik
Wiedźmołap
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 1 wysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputację
1. Preferowany komunikator
Discord lub TeamSpeak i do tego pomoc do rzutów, czyli roll20 albo coś podobnego.
2. System RPG
Warhammer. Najlepiej 2 edycja.
3. Ilość graczy/mg
Max do 6 osób razem z Mistrzem Gry, ale najlepsza dla mnie byłaby opcja 4 graczy plus MG.
4. Dodatkowe informacje, etc.
Trochę prowadzę i szukam odskoczni, czyli szukam grupy, która przygarnęłaby jednego dodatkowego gracza. Nie chce się rozpisywać za dużo co do szczegółów, bo myślę, że lepiej o tym pogadać Nie jestem wybredny. Ważne jest dla mnie, by chociaż MG miał minimalne pojęcie i doświadczenie z młotkiem, chociaż chętnie też pograłbym z weteranami.
5. Forma kontaktu z poszukiwaczem
Najlepiej tutaj na Prywatną Wiadomość albo na maila.
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompanii Krwawych Kruków.
wysłannik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem