Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2019, 09:51   #870
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zastanawiam się nad kilkoma rzeczami:

1. Odpowiedź na t o co powiedział Tommy z zapytaniem czy może unieść drobiny piasku.
2. Deklaracja wzięcia miecza i ucieczki. Zużyłbym Fuksa choć jak rozumiem fuksy tylko z jedną akcje wzmacniają ? Bo myślałem żeby złamać palce faceta od miecza kopniakiem może by by szybciej poszło ? Chciałem użyć tego ostatniego fuksa co mi został żeby chwycić miecz i uciec do dziury ale wydaje mi się że to tak nie działa.

3. Czy Max będzie mógł zgasić światła, puścić jakąś głośną muzykę kolorowe dymy/ suchy lud żeby utrudnić tym gościom strzelenie ? Zostawiam tutaj sugestie dla Księciunia ale nie wiadomo kiedy będzie miał czas odpisać więc jeżeli go nie będzie to taka drobna sugestia na NPCowanie

Zależy mi na tym mieczu ale mam wrażenie że fuks powinien być zużyty na przeżycie ostrzału. Bo wątpię że ten wojownik pozwolił Duncanowi robić co chce.
 
Brilchan jest offline