Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2019, 14:11   #183
Invicta
 
Invicta's Avatar
 
Reputacja: 1 Invicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputację
Duke przeszedł nad ciałem Szeryfa Rayana i splunął nań z odrazą.
- Dobry strzał, Jim - zasalutował nieboszczykowi, po czym zwrócił się do pozostałych.
- Do moich podejrzanych wciąż zaliczam Ricka oraz Sir Corpse'a, ale dodatkowo wzbudził moje podejrzenia Crooked Man. Uargumentuję to w sposób następujący:
Zeszłego dnia prosiłem o podanie swoich ról, wiedząc, że najmniej na rękę będzie to Mafii. Wiedziałem, że albo podszyją się pod wygodne sobie role, albo będą grali na zwłokę. Nie chcąc dać im na to drugie szanse, postanowiłem wziąć się za szybki lincz i obserwować komu będzie zależało na szybkim dobiciu tych siedmiu głosów (oczywiście, że Mafii najbardziej zależy na czasie, bo los SK był już i tak przesądzony), aby nie wydało się kto jakie ma role. Okazało się, że ostatni swój głos dał Crooked Man, kiedy tylko zauważył, że dalej naciskam na ujawnienie ról, a jego głos w tym rzucie będzie decydujący. Ten sam Crooked Man został drugiego dnia oskarżony przez Ricka, którego również dalej podejrzewam:

Cytat:
-W takim razie zajmiemy się morderstwem. Głosuję na Crooked Mana bo nie ufam słodkim istotom o morderczych skłonnościach i uśmiechu Jokera. Czy mam jakiś inny powód? Proszę żeby ten najpierw powiedział ogólnikowo czym zajmował się w nocy. Druga sprawa. Najwidoczniej Mafia zaspała albo ktoś uratował kogoś przed kimś. Jakieś pomysły na konstruktywną dyskusję? Sądząc po obrazowym opisie najwidoczniej nasz “Kotek” ma eee umiejętność samodzielnego przetrwania ataku mafiozów? Jedyną rolą, która ma taką umiejętność z tego co pamiętam ma SK czy coś pomyliłem?
- Takie bezpodstawne zrzucanie na siebie winy jest wygodne dla Mafii w pierwszych dniach, bowiem generuje dodatkowy zamęt i zmniejsza podejrzenia wobec oskarżyciela. Może to wskazywać na ich powiązanie ze sobą, acz też może być to całkowity przypadek.

@Kot(ka)

- Weź Ty zacznij gadać normalnie, bo wciąż nie rozumiem kim Ty niby masz być - Duke pogroził gnatem. - Dalsze gadanie od rzeczy może skończyć się linczem na Tobie.

@Crooked Man
- No... Crooked Man, podobno lubisz odwiedzać innych w nocy. Powiedz no, komuś złożył wizytę tej nocy?
 
Invicta jest offline