Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2019, 14:23   #185
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Człowieczek podszedł do Ricka kładąc mu krzywą dłoń na ramieniu.

- Tak, mnie też to bardzo interesuje - powiedział. - Po wczorajszym dniu uważałem Sir Corpse'a za Samarę, która błędnie pojęła zasady dotyczące kasety. Ale teraz pojawiła się pewna wątpliwość.

Człowieczek krzywym krokiem przeszedł przed doktorka i odwrócił się do niego spoglądając mu głęboko w oczy.

- Masz rację, Rick. Karty na stół. Wiesz jaką mam wątpliwość? Powiem ci. Dlaczego członek mafii miałby rzucać oskarżenia przeciwko drugiemu członkowi mafii, o co podejrzewałem dotąd Sir Corpse'a? Aż taka zmyłka? - uśmiechnął się krzywo.

Cytat:
Napisał Invicta Zobacz post
- No... Crooked Man, podobno lubisz odwiedzać innych w nocy. Powiedz no, komuś złożył wizytę tej nocy?
- Z dziką rozkoszą odpowiem na to pytanie, wystawiając się na strzał, chyba że doktor w swojej łaskawości uratuje mnie następnej nocy. Odwiedziłem Ricka Sancheza, na którego dokonano zamachu, a okazało się, że ma nocny immunitet!
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline