Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2019, 15:54   #195
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
-Co miałeś powiedzieć? Na pytanie Duke'a nie chciałeś odpowiedzieć. Robisz to teraz gdy kończą się role i Duke wciąż mnie podejrzewa? Ja mój drogi kolego zrobiłem to kilka dni temu umieszczając wskazówki w swoim poście. Innych rzeczy nie będę powtarzał bo mija się to z celem.
- Bredzisz, drogi Ricku. Bredzisz odkąd się poznaliśmy. Mącisz, mylisz tropy. Nikt nie staje w opozycji do pomysłów innych tu obecnych, tak jak ty. Tak jak to robisz teraz by ratować swoją plugawą skórę. Odpowiedziałem na pytanie Duke'a i widać był on zadowolony z odpowiedzi, bo nie dopytywał więcej. Twierdzisz, że zdradziłeś swoją rolę jakimiś "wskazówkami", a po prawdzie nie powiedziałeś o niej ani jednego słóweczka. I taka jest prawda.

Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
- Pozostaje więc Rick Sanchez, Crooked Man, Sir Corpse. Dwie z tych osób w moim przekonaniu są demonem, a jedna niezwykle uzdolnioną Seleną.
- Zdradziłem się ze swoją rolą nim padło powyższe zdanie. Masz jeszcze jakieś wątpliwości?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline