Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2019, 16:00   #196
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post

- Bredzisz, drogi Ricku. Bredzisz odkąd się poznaliśmy. Mącisz, mylisz tropy. Nikt nie staje w opozycji do pomysłów innych tu obecnych, tak jak ty. Tak jak to robisz teraz by ratować swoją plugawą skórę. Odpowiedziałem na pytanie Duke'a i widać był on zadowolony z odpowiedzi, bo nie dopytywał więcej. Twierdzisz, że zdradziłeś swoją rolę jakimiś "wskazówkami", a po prawdzie nie powiedziałeś o niej ani jednego słóweczka. I taka jest prawda.


- Zdradziłem się ze swoją rolą nim padło powyższe zdanie. Masz jeszcze jakieś wątpliwości?
Naukowiec roześmiał się serdecznie.
-Chcesz przekonać mnie czy siebie? Crooked Manie, widzisz tylko różnica jest taka,że jak każdy zarzut wyjaśniam. Każdą decyzję argumentuję logicznie. Do każdego błędu potrafię się przyznać. Natomiast Ty... No nie mówisz od początku prawie nic. Na moje pytania które postawiłem wyżej też nie odpowiedziałeś, a jeśli Duke nie drążył dalej to ciekawe, że także Ciebie podejrzewa.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline