Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2019, 16:15   #200
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
-Nie odpowiedziałem na żaden zarzut? Na wszystkie zadawane mi pytania odpowiadałem. Zacytuj chociaż jedno to sam podłożę głowę pod topór. Na każde drogi kolego. Powiedziałem,że zdradzę rolę Jailorowi bo na tym etapie było to niewskazane, co i tak jest bardziej konkretne niż powiedzenie, że nic się nie robiło. Sprawę z Kotem zacząłem ja, ale inni i on sam przyznali, że trochę przekoloryzował.. Poza tym dalej nie wyjaśniłeś swojego zachowania z poprzednich dni. Dalej pomijasz to co mówię, a co nie jest dla Ciebie wygodne. Myślę, że nie tylko ja tak subtelnie ukryłem swoją rolę. Odkrywając ją całkiem człowiek wystawia się na celownik.Moja prowokacja z Drugiego Dnia okazała się jednak trafna.
-Wędrowyczu wspomniany fragment może się równie dobrze odnosić do fabularnej postaci Crooked Mana, który jest mordercą... Do tej chwili sam o tym nie wspomniał.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 09-12-2019 o 16:20.
traveller jest offline