Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2007, 03:27   #2
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
Dobra, to ja pare standardowych pytań zanim napisze posta.

Czy obowiązuje nas limit jednego posta w jednej "turze" ( tzn. czy po twoim poście Ra6nar każdy pisze jeden i czeka na Twój kolejny )?

Jaka pora roku panuje na Ziemi w momencie startu?

W Control room są typowe miejsca dla załogi z pasami bezpieczeństwa, czy tylko sektor z łózkami (a może gdzieś też jest stół )?

Nie rozumiem zadania, nie mamy kontaktu z bazą więc co mamy robić, wiem tylko, że dolecieć i wrócić? Jak sprawdzą czy cokolwiek zrobiliśmy? Jeśli ta niewiedza to element gry, to wtedy nie pisz.

Mamy jakieś kombinezony czy lecimy w cywilnych ciuchach? Czy może mamy je dostać pózniej? Bo jakoś dziwne byłoby, gdybym penetrował jakąś planetę w dżinsach i koszuli ( nawet jeśli atmosfera jest zbliżona do ziemskiej, nigdy nie wiadomo czy jakiś wirus nie grasuje w powietrzu, albo możemy wystawić się na działanie promieniowania kosmicznego ).

Jest na statku łazienka? Albo są jakieś okna, czy to typowa "konserwa"? Wiesz, może chciałbym poobserwować widoki w czasie tych długich godzin lotu

Ok, na razie tyle. Wybacz, troche jestem upierdliwy, ale lubie dokładnie wiedzieć na czym stoję
 

Ostatnio edytowane przez Astaroth : 06-08-2007 o 11:00.
Astaroth jest offline