Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2007, 04:05   #38
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Post Komunikaty z sesją.

Wybaczcie, mili moi, dzień cały wymieniałem PW i listy z chętnymi do gry i tak się to kończy, że teraz lecę już na pyszczek (4 rano jest a ja jutro do pracy...).

Fukurou, Akito, Manji: jutro. Keiko, jako dama, miała pierwszeństwo.

Co do pytania Manjiego: -ko dodaje się do zdrobnień i pieszczotliwych zwrotów, ewentualnie dla rozróżnienia, że mówisz do kobiety. Zatem obce-ko jest równie dobre, jak obce-san, lecz Keiko jest imieniem kobiecym i dodawanie tam ko jest zupełnie zbędne. Powiedzenie Akodo-ko czy Mirumoto-ko też nienajlepsze, bo podkreśla kobiecość rozmówcy, a nie jego 'samurajskość', więc może być uznane za obrazę. Przez większość Matsu - będzie nawet.

Mam nadzieję, że to coś pomoże.

I jasne, że obrazek mi się spodoba. Tak jak znakomita większość tychże na Zimowym.

Obce: nie zdałaś testu WT. Pokombinuj, co Twoja postać zrobi w takiej sytuacji. Kiedy wsiądziesz, lub poprowadzisz trochę konia, zauważysz, że dziwnie idzie. Okaże się, że jedna podkowa nieco odstaje, wypadł hufnal. Już wczoraj miałaś wrażenie, że coś jest nie tak, ale składałaś to na karb nierównego terenu i odzwyczajenia się od dłuższych jazd konno.

Dojdź do mniej więcej 14 (przełom godzin Akodo-Doji).

Godziny idą jak miesiące, to tak, DWW.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 06-08-2007 o 04:06. Powód: godziny, dodatek.
Tammo jest offline