Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2019, 20:11   #386
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
To co podałeś to opis psychoaktywnego piasku, przedmiot to słoik z piaskiem. Myślę, że jakbyś zajrzał do podręcznika, sprawa byłaby łatwiejsza, bowiem shapesand opisany jest w dziale "Supernatural Waste Hazards", stąd tak duże objętości piasku w opisie
Nie, jest to opis piasku jako SPECIAL SUBSTANCES AND ITEMS.
Sandstorm rodział "Equipment" str. 102. Słowo w słowo, kropka w kropkę. Więc tak, zajrzałem do podręcznika.


W Supernatural Waste Hazards opis shapesandu to

Cytat:
Shapesand shares many properties with the stuff of uncontrolled Limbo—raw energy that can be molded into anyform desired, according to the will of the shaper. The newshape is still composed of sand, but it has the qualities ofthe object it mimics.
Certain individuals attain a level of mastery over shapesand that allows them to exceed the substance’s normal limitations (see the sand shaper prestige class, page 76). Even someone without that mastery can attempt to manipulate shapesand or take control of a shapesand item that was created by someone else (see the description of shapesand as a special material, page 102).
Jedyne inne wspomnienie o mechanice shapesandu w całym podręczniku jest przy shapesand golemach i dotyczy ich tworzenia.

EDIT. I jeszcze że przy sandshaperach/kapłanach z odpowiednią domeną że Shapesand nie liczy się do ich limitu tworzonych przedmiotów, ale mojej postaci i tej sytuacji to nie dotyczy.
 

Ostatnio edytowane przez Zaalaos : 09-12-2019 o 20:17.
Zaalaos jest offline