Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2019, 23:21   #43
Smothir
 
Smothir's Avatar
 
Reputacja: 1 Smothir ma wspaniałą reputacjęSmothir ma wspaniałą reputacjęSmothir ma wspaniałą reputacjęSmothir ma wspaniałą reputacjęSmothir ma wspaniałą reputacjęSmothir ma wspaniałą reputacjęSmothir ma wspaniałą reputacjęSmothir ma wspaniałą reputacjęSmothir ma wspaniałą reputacjęSmothir ma wspaniałą reputacjęSmothir ma wspaniałą reputację

Spojrzał na sufit który wskazał mu tutejszy. Tunel w tym miejscu był węższy a i strop miał szansę zawalić większą część przejścia. Gdyby tak założyć trzy ładunki w odległości co 3 metry to można by zawalić to tak aby hostianom przebicie się zajęło ładną chwilę.

-Przynieście jakąś skrzynie żeby można było zamontować ładunki na stropie. Musze na czymś stanąć żeby go dosięgnąć. Jeśli macie jakieś wiertła żeby zagłębić się choć trochę pod skałę to impakt wybuchu łatwiej ją skruszy. Jeśli macie jakąś łączność to polecam wysłać kogoś na 100 metrów w głąb tunelu żebyśmy wiedzieli jeśli będą szli. I gdzie jest ten was stalker z materiałami. Jednym granatem to tutaj mogę...

Rzekł do strażnika skupiając się całkowicie na wypatrywaniu szczelin w stropie i ścianach tunelu. Wiódł rękami po skale starając się domyślić się gdzie najlepiej byłoby naruszyć materiał.

-Aaaa, i znajdź mi żyłkę. Musi być minimum z 5 metrów. Uprzedzę pytanie, gówno mnie obchodzi skąd ją sobie weźmiesz...



 

Ostatnio edytowane przez Smothir : 09-12-2019 o 23:23.
Smothir jest offline