Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2019, 00:02   #884
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dobra edytowałem posta ta część z piosenką schowana w notatniku na drugą część starcia. Fuks został czy oba zużyte ?

To co zostawiłem może zostać czy też skasować/edytować ?

editDOBRA Podeedytowałem jeszcze trochę posta według testów szkoły muzycznej które miałem jak miałem jakiś 6 latek mam słuch perfekcyjny skoro władowałem tyle punktów w występy do samego Role Play-u zakładam że Duncan ma doskonały słuch muzyczny i sporą skalę głosu.

Sam często tak mam że nawet jak się próbuje wyłączyć z otaczających dźwięków czasami wypłapuje jakiś fragmenty konwersacji wykorzystałem to w poście żeby wytłumaczyć reakcje mojego Punka więc nie słyszał nic o braku zaufania wobec niego czy zespołu (in game z punktu widzenia Franko uzasadnione) ale słyszał o walce.

Edit2

Dwa pytania do Mistrza prowadzącego:

1. Czy mam ten miecz w końcu? Fajnie by było jakbym miał a Franko już go umieścił w rękach Duncana

2. Rozumiem że regeneracja nie zadziała bo rana zadana stalą która jest słabością mojej postaci? Czy rany postrzałowe od pocisków też się będą wolniej goiły ? Niby stop metalu ale raczej ołów więc może będzie działać ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 11-12-2019 o 13:12.
Brilchan jest offline