Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2019, 16:55   #293
Imi
 
Imi's Avatar
 
Reputacja: 1 Imi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
http://thumbs.gfycat.com/TestyHairyE...restricted.gif

Kiedy myślisz, że grasz ze świeżakiem a ktoś pokazuje Ci, że poza twoją wsią jest cały świat.
Nie przesadzajmy^^ Jak się wchodzi na nowe poletko to też można się nie wpasować i dać ciała^^
Jak to się mówi: po czynach ich poznacie, czy jakoś tak, a póki co marny popis z mojej strony^^ No ale błazen^^
Cytat:
Napisał Okaryna Zobacz post
Okłamałeś mnie trav, ktoś to jednak czytał :/ XD
Ale tych fragmentów, których pewnie nie chciałabyś by zostały wklejone, nie dodałam^^

Cytat:
Napisał Okaryna Zobacz post
A co do gry w komentarzach - ja dalej jestem na nie. To taki meta gejming. Nie po to dostajemy fabularkę, aby jeszcze cisnąć w komentarzach. Ja nie ogarniam już samej sesji, a co dopiero jeszcze komentarze czytać, a potem wychodzi, że np osoba oskarżona nie ma się jak bronić, bo nie nadąża.
Nie rozumiem jednej rzeczy. Nie rozumiem po co osoby, które nie chcą by była gra w komentarzach, je czytają^^ Chodzi o to, że potem nie wiecie, czy ktoś zgłaszał nieobecność i macie nadzieję, że w ten sposób będzie ich jakby mniej? Jakoś wątpię, bo to jedyny temat do komentowania rozgrywki i często jest i tak zaspamiony.
Meta gamingiem ( dzięki wujku google za tłumaczenie) nazwałabym raczej, jak ktoś linczuje kogoś za to, że ten był na forum udzielał się gdzie indziej, ale nie w grze mafii^^
Więc nie rozumiem, bo tę opcję znajduję jako możliwość pisania co się chce bez ryzyka.
Oczywiście to jest kwestia dogadania się i jak zadecydują gracze tak powinno być. Tylko byle pójść w jedną, albo drugą stronę, bo może powstać coś takiego jak teraz z umiejkami.

Generalnie wydaje mi się, że trudno jest nie grać w komentarzach. Chyba że omijasz szerokim łukiem. Ktoś na przykład z miasta wyraża swoje niezadowolenie, w komentarzach, bo na przykład miasto zlinczowało dwa razy pod rząd miastowego. I teraz jak tego nie zrobi mafia, to już można nabrać podejrzeń, bo jak ktoś żywo wnerwem zareaguje, to się trochę oczyszcza. Teraz ktoś z mafii tak nie napisze i wychodzi na to że mu to na rękę ( to jest jedna z ewentualności ofc). A jak napisze to tak naprawdę hurr durr gra w komentarzach. To co ten biedny mafiozo ma zrobić. A tak nawet jak komuś nerwa strzeli to tak naprawdę może to być podstępny mafioz, więc nikt na to uwagi nie zwróci. W ten sposób komentarze stają się niegroźnymi dla gry komentarzami.


W ogóle szkoda, że już po mafii, bo odkryłam możliwość grindowania w jrpg ( FFXII) i jednocześnie pisania posta. Cóż za oszczędność czasu^^
Generalnie podoba mi się, że człowiek nie czuje się jak dinozaur, bo inni też używają tych starych jak świat emotek
 

Ostatnio edytowane przez Imi : 10-12-2019 o 17:08. Powód: a taka tam dopiska
Imi jest offline