Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2019, 19:07   #299
Imi
 
Imi's Avatar
 
Reputacja: 1 Imi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Z tą wsią i światem chodziło mi raczej o to, że zapomniałem że ktoś gra w gry typu Mafia poza naszym forum jeszcze
A to mi się źle skojarzyło wspomnienie o wsi^^ Nie wiem czy się dużo nie pomyliłeś, u nas już dobrych parę lat nie ma. Czasem pojawiają się małe: "może mafijka" ale tempo w tych dawnych mafiach było tragiczne. Zresztą jak ktoś się wczuje to post leci jak z karabinu. Wydaje mi się, że ta mafia miała tempo fajne, takie umiarkowane.

Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Co do gry w komentarzach to wiesz, zawsze to było a potem ktoś przegiął i ludzie się zbuntowali, że gra wyszła poza ramy dobrej zabawy. Tak samo chyba było w jakiejś edycji ze spamem (wtedy to nawet nałogowcy Mafii nie mogli nadążyć). MG reaguje wtedy zwykle jak są skargi i zwraca delikatnie uwagę, że przeginka. Komentarze to zawsze był kontrowersyjny temat, część osób w ogóle ich nie czyta i wita się/dziękuję za grę raczej. Część osób się wygłupia, a część wzajemnie się trolluje jak ja z Pi0tem. Gorzej jak to przechodzi w jakiś flame war. Zdania zawsze będą tu podzielone, ale zgadzam się, że przy dużym tempie ciężko nadążyć. Czemu osoby przeciwne czytają komentsy? Bo część z nich jest jednak wartościowa, jak ogłoszenia MG, a część osób wyłoży się w nich na swoich rolach, ludzie szukają wskazówek na temat tego co się dzieje w sesji. Reasumując nie wiem jeszcze czy zezwolić na "granie" w nich bo tutaj nie zadowoli się wszystkich. Dla mnie jeśli ktoś nabiera się na komentsy to ma jednak słabą psychikę, trzeba z przymrużeniem oka je traktować.
O, zaczynam łapać o co chodzi. Czy rozwiązaniem na ogłoszenia MG, nie byłby specjalny temat gdzie byłyby ogłoszenia dusz pasterskie + zgłaszanie nieobecności? Wykładania się w komentarzach na swoich rolach wydaje mi się, że właśnie nie powinno mieć miejsca^^ Próby szukania haków na kogoś kto się wyłozył w komentarzach jest według mnie graniem w komentarzach^^

Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
W sumie nie rozumiem czemu ukryłaś w poście wskazówkę, że grałaś Final Girl jak Błazen chce być zlinczowany? Ale nikt się nie połapał.
To się fachowo nazywa przypadek Nic dziwnego, że nikt nie załapał, bo sama zauważyłam dopiero jak zdjęcie się pojawiło. Miałobyć ot taki tekst na rozluźnienie, nic więcej^^




Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Co do grania SK. Na pewno taka rola ma łatwiej kiedy w grze nie ma umiejek, tutaj gdzie każdy ujawnia swoje role, może je sprawdzać to ten biedny seryjny ciągle jest osaczony.
Trudno się nie zgodzić, taka opcja z nieśmiertelnością w nocy to jest wtedy jak jest doktorek, ojciec chrzestny, policjant i parę podstawowych umiejek i nikt ich nie wyjawia^^
 
Imi jest offline