Wątek: Długonogi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2019, 16:49   #53
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
-Większość z nich znam od nasion. Tak, mówią mi wiele rzeczy, wszak jestem ich pasterzem. Jeżeli chodzi ci o menhir...
Drzewiec zbliżył się do głazu, ujął go i lekko jak piórko umieścił na właściwym miejscu.
-Od razu lepiej. Kręgi oznaczają miejsca mocy, starszej niż pierwszy drzewiec. Te plugastwa dobrze o tym wiedzą. Słyszę, że jest ich ostatnio więcej niż wczoraj...to znaczy trzysta lat temu. Wtedy, po oczyszczeniu mojego lasu, zapadłem w drzemkę, a oni to wykorzystali. Choć nienawidzę ognia, spełnił on swe zadanie. Krąg znowu uzdrawia las... Choć te bluźniercze znaki krwią... poproszę chmury, by sprowadziły deszcz, lecz to może potrwać wiele twoich dni...
 
Reinhard jest offline