Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2019, 17:23   #594
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Z forum tego nie widać czy coś się w doc ruszyło.

- Właściciel doc dostaje powiadomienia na maila jesli ktoś da zboczonego komenta w jego doc. Inni dostają takie powiadomienie jeśli ktoś dopisze im do ich własnego komenta albo go zlikwiduje. Dlatego ja tak często zostawiam te docowe komenty gdy coś odpiszę i proszę o to samo.

- Można też wejść w Mój Doc, tak globalnie. I tam wówczas na samej górze powinny być te które ostatnio były aktualizawane. Czyli pewnie jest jakiś odpis. I zakładam, że o tym właśnie mówi Kerm jak mówi, że widzi zmiany jak ktoś odpisze. To jest wygodne do trzymania ręki na pulsie jeśli ma się kilka sesyjnych docow na raz. Ja mam to też sprawdzam w ten sposób.

- A miałem kiedyś napisać art o używaniu doc w sesji
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline