Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2019, 02:30   #221
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 51 - IX.09; pt; późny ranek

Oki no to mój post jest :> Co do terminu myślę, do cz. 19.XII czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta. Jeśli o mnie chodzi to XII.16/17 (pn/wt) jestem lotniskowo - wyjazdowy więc może być mnie mniej w tych dniach. Powoli się zbliżamy do tradcyjnej, zimowej pauzy świątecznej na forum dlatego nie pogniewałbym się jakbyśmy zdążyli dać jeszcze chociaż tą turę przed tą pauzą


Stan zdrowia

- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany 0/-3; (1x R.Lek, noga); -1 (dżungla)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy;
- van Urk 9/9 RL > s: zdrowy;
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy;
- Dziki Kieł 7/9 > s: ranny; rany 0/-2 (2x R.Lek, korpus);
- Aria 8/9 RL > s: ranna 0/-1 (1x R.Lek, l.ramię);
- Hoffman 7/9 RL > s: ranny 0/-1;
- Zimm 9/9 RL > s: zdrowy;
- Ricardo 9/9 RL > s: zdrowy;
- Will 9/9 RL > s: zdrowy;
- Morgan 6/7 RL > s: ranna 0/-3 (1x R.Lek, l.ramię)
- Burger 6/6 RL > s: zdrowy;
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy; S.Lekki 0/-2
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowa


---




- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +25.5/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:




- Marcus i Anton po 5 PD za sprawne zadbanie o swoje postacie po niespodziewanym ataku aury.

- Vesna 10 PD za ciekawe dialogi i interakcje z otoczeniem.


---





Omówienie



@Wszyscy



- Oki, minął wieczór i noc. Pogoda była względnie spokojna. Po północy padał deszcz ale wszyscy byli pod jakimś dachem więc to aż tak odczuwalne nie było. O poranku robi się gorąc i z tego względu wszyscy na planszy mają -1 do testów.



@Zaopatrzenie




- skład zaopatrzenia:

- Alex 8/9 RL > s: draśnięty; (kierowca)
- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowy
- Lee 9/9 RL > s: zdrowy;


- No więc kolejna nocka w apartamencie Kristi minęła tak jak zwykle w tym apartamencie mijają nocki. Więc rano mało komu się chciało wstawać o tej 7 - 8 rano by zdążyć na śniadanie w "Hamiltonie" o 9 rano.

- Co do scen to są trzy. Pierwsza to ogólne wstawanie i szykowanie się na początek kolejnego dnia w apartamencie Kristi. Druga to śniadaniowe rozmowy, głównie z lady Amari. Trzecia to po wizycie na piętrze gdy Vesna wraca a tam sobie rozmawiają Alex z Nemesisem. Do każdej z tych scen można rozegrać jakąś scenkę w tej turze.

- Co do samych negocjacji to zostawiam Vesnie o czym dokładnie rozmawia z milady. Ja w swoim poście tylko ogólnie nakreśliłem klimat rozmowy.

- Na standardowe leczenie rannych (Alexa) poszła 1 gaza jałowa. Odpisałem Vesnie z ekwipunku. No a Rany min. Alexowi zeszły do 0 czyli się zagoiły.



@Zwiad




- skład zwiadu:

- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy (kierowca)
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany 0/-3; (1x R.Lek, noga); dżungla -1
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy;
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy; S.Lek (0/-2)



- Oki, to poszły rzuty na czynnik dżungli. Tym razem pecha w kościach miał Marcus więc ma -1 za jakieś ukąszenie czy inne zadrapanie. Jest to raczej jakaś drobnica która jednak ma wpływ na mechę więc wypada to jakoś odegrać.

- A generalnie Marcusowi radziłbym zainwestować chociaż 1 pkt w Kondycję. Bo 0 w jakiejś umiejętności no to karny PT za brak umsa. A co rano są testy na gojeni Ran + przy jakich przeprawach więc trochę tych testów jest. A fabularne podstawy do wykupienia już są przy takiej ilości dotychczasowych testów więc kwestia uzbierania PD-ków i ich zainwestowania. Ale to taka sugestia a nie żaden prikaz

- Co do pokonania wieczorem rzeki to nie wyszło. Rzeki było zbyt wiele, zrobiło się zbyt szybko zbyt ciemno aby majstrować po omacku jakąś tratwę a potem forsować nią rzekę. Więc wróciliście do tartaku na obóz. Wieczorem macie okazję pogadać ze sobą czy coś w ten deseń. Za jedzenie macie to co dali Wam na drogę u Johansena. Bo wieczorem Bruce dopiero rozstawił sidła więc jeszcze nic się nie złapalo. Kąpiel w strumieniu mogły przetrwać konserwy, albo coś zamknięte w szczelnych pojemnikach jak w słoikach czy butelkach.

- Noc zeszła jakoś spokojnie. Przez noc do rana wszystko w tym tropiku właściwie wyschło więc rano można się ubrać w swoje rzeczy.

- Z porannych ablucji wynika, że Anton ma jeszcze leków na 1 dobę. A Marcus ma podobnie z opatrunkami. W przypadku braku leków kula się abstrakcyjny rzut na Chorobę. Raz na dobę czyli jak w tej sesji to co rano. Rzuca się 1k20 i na 16+ występują pierwsze objawy choroby. To tabelka ze s.115 podręcznika głónego. W przypadku braku świeżych opatrunków test gojenia się ran jest trudniejszy.

- Rano też słychać przy śniadaniu odgłosy stukania. Brzmi jakby ktoś rąbał drzewo czy stukał młotkiem. Gdzieś w nieco dalszej okolicy na tyle by dźwięk się niósł ale nie, że zaraz przy tartaku.

- No i w tej turze chciałbym wiedzieć co panowie planują z tak rozpoczętym porankiem.



---


- I chyba tyle z mojej strony. Jeśli coś jest mało czytelne no to piszcie śmiało.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline