Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2019, 12:01   #31
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Oki, teraz to widzę. Brak broni palnej nie stanowi przeszkody, ale Miszcz się przyda. Choć widzę też parę innych ograniczeń... ale będę się głowił i pytał później.

Pytaneczko. Mógłbyś napisać coś więcej o obowiązującej religii klanu, lub jej braku? Do tego notka o hierarchii, czy standardowa, czy jakaś bardziej wymyślna? Role w klanie, obowiązki płci, rytuały przejścia w dorosłość?

Wiem, pytam o trochę, ale nie ma czegoś takiego jak za dużo fluffu.

Edit: Inna ważna kwestia. Względem rang prym bierze klan, czy Klan? Czyli jak Złomiarz wywodzący się z Klanu, to traktujemy go jako Złomiarza na potrzeby określenia Rangi i Benefitów (za wyjątkiem wcześniejszego bana na broń palną)? Czy taki Złomiarz miałby jakby dwie Rodziny i dwóch "przełożonych"? Choć z Złomiarzami to akurat chyba trochę luźniej, bo oni niemalże całe życie są "w trasie" i "władza" sporadycznie się o nich upomina... jeśli w ogóle?

Tak, rozważam opcję Mentora ze Złomiarzy. Mam czuja, że może to wyjść nawet obiecująco fabularnie, ale ciekawi mnie jak się na to zapatrujesz Miszczu.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 15-12-2019 o 17:50.
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem