Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2019, 15:12   #36
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Nic się nie jest do tyłu, bo i tak nie wiadomo co jest grą a co heheszkiem. W dodatku te komentarze nie dają żadnej informacji czy wiedzy, co najwyżej dodatkowy mętlik.
Dobrym przykładem jej tutaj Invicta, który typował ludzi do linczu poprzez czytanie tylko postów w sesji, ignorował komentarze do czego się przyznał, bo mu się ponoć nie chciało.

Rozumiem argumenty przeciw, ale nie trafiają do mnie dwa: nie chce mi się czytać/nie chce mi się pisać. Prawda jest taka, że nie trzeba robić tego, ale można nie zabrać innym. Jeden sensowny argument był Obcej a propos ważnych info, które zasypywane są toną komentarzy (a o ilość nie jest trudno, kiedy z 15 graczy chociaż 5 napisze w ciągu godziny po dwa posty, nagle się robi cała strona).
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline