Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2019, 16:34   #39
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Miałem się nie wypowiadać, ale wtrącę swoje trzy grosze.

Grosz pierwszy: Zacznę od tego, że mi ta kwestia jest zupełnie obojętna, zgłoszę się do gry tak czy siak. Zagłosowałem na "nie" tylko dlatego, że niektórzy pisali w komentarzach do ostatniej Mafii, że nie śledzą, bo nie mają czasu czy ochoty. A to już, według mojego prostego i niedoświadczonego rozumku, jest jednak jakiś handicap dla tych, którzy ten czas czy ochotę mają. Być może jest tak jak pisze Nami, że powoduje to większy mętlik w głowie, ale moim skromnym zdaniem większa ilość informacji do analizy to większa szansa przyłapania kogoś na niekonsekwencji, na mijaniu się z prawdą itd. Zasadniczo trudno mi sobie wyobrazić jak większa ilość informacji może działać na czyjąś niekorzyść, natomiast z łatwością wyobrażam sobie wariant, że mniejsza ilość szkodzi.

Grosz drugi: Nie rozumiem też innej kwestii. Po co nam w ogóle temat z komentarzami, w którym można grać i jednocześnie nie można grać w fazie nocy? Czym to się w zasadzie różni od tematu sesyjnego? Czy to nie jest po prostu dublowanie tematów, tylko że w tym drugim niektórzy będą się jeszcze bawili w odgrywanie postaci?

Grosz trzeci:
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Jeśli się zdecydujesz trav zrobić mafię bez komentarzy, to ja mam nadzieję, że każdy kto głosował na "nie" wtedy zagra. Bo jeśli nie to ja zgłaszam veto :P
Rozumiem, że jeśli wygra opcja z grą w komentarzach, a do sesji nie zgłoszą się wszystkie osoby, które wybrały pierwszą bądź trzecią opcję w sondzie, to dowolna osoba z grona drugiej opcji również będzie mogła zgłosić veto?

A poza tym, wspieram Cię Nami. Pamiętaj.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline