Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2019, 16:56   #41
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Prosiłem o zamknięcie tematu myśląc, że wynik jest już przesądzony a tu okazuje się, że zwolenników jest prawie tyle samo co przeciwników. Tak, jeśli byłoby więcej przeciwników to dałbym ten zakaz gry w komentarzach bo trzeba być konsekwentnym. Reagowałbym jednak tylko na zgłoszenie pw gracza i sprawdzając samemu czy to jest uzasadnione zgłoszenie. Niech Ci co głosują na "nie" pamiętają, że coś takiego może wypaczyć grę bo jak ktoś opadnie przez komentarze to tak trochę dziwnie jednak.

Ról do nowej Mafii będzie tyle, że miejsc będzie dość dla każdego, więc mam nadzieję, że obojętnie która opcja wygra to i tak osoby, które wybrały inną się zgłoszą.

Niestety, ale inny temat z komentarzami też nic nie rozwiąże jak pisała Nami. Czemu w ogóle jest temat komentarzy? Cóż bo to tradycja, bo część graczy nie wyobraża sobie żeby całkiem nie było komentarzy i pewnie dlatego, że niektórzy lubią takie emocje i heheszki. Rozwiązaniem teoretycznie byłby temat gdzie pisze sam MG i wkleja ogłoszenia, ale wtedy i tak sporo osób byłaby niezadowolona pewnie, a sama gra chyba budziłaby mniejsze emocje.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline