Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2019, 10:55   #137
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Krajobraz po bombardowaniu, do którego dotarli był iście przerażający. Jednak tez z drugiej strony jakby spojrzeć był bardzo klimatyczny. Oczywiście o ile lubiło się takie klimaty.
Mieszkanie stanowiące "bezpieczna kryjówkę" według słów ich informatora rzeczywiście znajdowało się w budynku, który wyglądał jakby się miał rozpaść. Słowa Thido zapewniały, że konstrukcja jest stabilna, więc kamuflaż był niemalże idealny.

Im dłużej słuchał Thido tym więcej napierał przekonań, że ten cały Tkacz Sieci musiał być naprawdę dobry w tym co robił. Znał swoją wartość i wartość swoich usług, a przy tym był perfekcjonista w temacie bezpieczeństwa i anonimowości. Cóż zobaczymy ile naprawdę hes wart pomyślał łowca.

Thido prosto i dosadnie wyjaśnił im zasady kontaktu z Tkaczem Sieci. Po czym zapadała jak zazwyczaj niezręczna cisza.
Gdy przez dłuższy czas nikt się nie odzywał Draug teatralnym gestem rozejrzał się dookoła po czym powiedział:

- Na mnie nie liczcie. Moja załoga i ja jesteśmy tu tylko od rozwiązywania problemów to znaczy od "sprzątania". Myślę, że Ansa jako przedstawicielka Rebelii będzie miała tu najwięcej do powiedzenia i ona jest najwłaściwszą osobą do kontaktu.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline