Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2019, 10:02   #409
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Hej
No dobra. Dwie uwagi mam.

1.gwardzista jest rozmiaru Large powinien zajmować ciut więcej miejsca na mapce.
2. Ten pająk czy coś był w grapple:

Cytat:
Escape from Grapple
You can escape a grapple by winning an opposed grapple check in place of making an attack. You can make an Escape Artist check in place of your grapple check if you so desire, but this requires a standard action. If more than one opponent is grappling you, your grapple check result has to beat all their individual check results to escape. (Opponents don’t have to try to hold you if they don’t want to.) If you escape, you finish the action by moving into any space adjacent to your opponent(s).
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale uciekając z grapple poczwara traci możliwość ataku? Chyba, że atakuje gwardzistę, ale wtedy może zadać tylko nonlethal DMG.

Zaznaczam, że nie jestem pewny czy dobrze interpretuję zasady.
 

Ostatnio edytowane przez shewa92 : 17-12-2019 o 10:14.
shewa92 jest offline