Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2019, 18:26   #115
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Kejsi; Quest :zrób dziecko:
MG: [umysł zalany przedziwnymi wizjami] ...[splunięcie herbatą na monitor, dławienie się]
Verion; Oh my ;3 [klepie pocieszająco po ramieniu]
eTo: już nawet wiem jak to zrobić, wystarczy tylko trochę popychać ludzi w swoją stronę.
MG: [umysł zalany przedziwnymi wizjami x10000] ...[podnosi ręce w geście paniki i rezygnacji]
eTo: ...lepsze to niż siedzenie na ławeczce we wsi i gapienie się na tubylców i czekanie na :samoczynne pojawienie się dzieci:
MG: [zgon, rezygnacja, otwarcie flaszki, akurat promocja wino 2 za 1 w stonce]
Verion; Oh my, to stąd się biorą dzieci?;3
MG: Tak, jeśli byłeś przeziębiony albo zmarzłeś, a potem zauważasz, że jakiś drow siedzi na ławce i się tobie przygląda, jakby na coś czekał, to znaczy, że jesteś w ciąży
Verion: Myślałem że jak kobietę boli ząb to jest w ciąży ;3
MG: Za dużo oglądasz Chłopaków do wzięcia...
https://www.youtube.com/watch?v=q_jBxa77if4
znajomy mG: i jak idzie sesja?
MG: [panika] ŚWIETNIE, ŚWIEEEEtnie, wszystko jest git!... ^__^''
Verion: Ludzie w wiosce: "ej, przepraszam, ale jakaś niewidzialna siła mnie na ciebie popchnęła... I zimno coś się zrobiło... Może bara-bara?;3" "Ach, z ciebie zawsze był żartowniś, onichan..."
MG: [wybiega z pokoju z rękami w górze i flaszką w zębach]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline