Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2019, 08:23   #6
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wpis Stary z 17-12-2019, 15:17 Przepraszam ciężki tydzień mam spróbuje coś niedługo dać.

Mekow domyślam się że się martwisz patrząc na to jak ci gracz z poprzedniej wersji tej sesji zniknął ale obiecuję że ze mną tak nie będzie.

Po prostu mam szalony tydzień prawie codziennie gdzieś wychodzę teraz szykuję się do lekarza niedługo zajrzę na docka i coś zapodam. Wiem że odpisywałem w innych sesjach ale tam to albo krótkie odpisy albo znam te postaci już jakieś czas to łatwiej w nie wejść.

ALE nie zamierzam porzucać tej sesji za bardzo mi się podoba koncepcja Alexa i odwrócenia koncepcji home alone poprzez motywacje psychologiczne dzieciaka będąc pseudo sub wersją bo choć naprawiamy błędy logiczne to wciąż podążamy przetartym szlakiem

Ps. b. podobało mi się że mama Alexa pomyślała sobie że chłopiec jest samodzielny ale prawo wymaga żeby miał opiekę

Cytat:
Z wcześniejszych kreskówek to popularne były: Flinstonowie, Jetsonowie i Looney Tunes. Może któraś z tych? Chyba, że zależy Ci na konkretnym charakterze anime.
Bardziej chodziło mi o superhero amerykańskie takie jak Batman TAS, Spider -man TAS czy inne marvelowskie animacje z lat 90tych. Choć skoro Hannah-Barbera to w sumie pasowałby Miś Yogi a nowe przygody Johnniego Questa zaczęły się w 80tych https://en.wikipedia.org/wiki/The_Ne...of_Jonny_Quest

Więc to będzie jego ulubiona bajka a lista ulubionych bajek ot byłby:

1. NA of Johny Quest
2. Miś Yogi
3. Koty z Alej (potem sprawdzę nazwę była taka hanny barbery o kotach z gangu które kłóciły się z policjantem)
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-12-2019 o 16:33.
Brilchan jest offline