Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2019, 12:43   #1554
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
To ciekawe sądziłem że po prostu robisz tak żeby wzmocnić nowszą grupę czy w ramach bonusu za odgrywanie zdziwiło mnie że tak często się to działo. Ja nie narzekam i tak Gobelin dostał super zbroje na którą zupełnie sobie nie zasłużył a jak robiłem postać do dostałem sporo fajnych fantów od MG typu swoje i zwierzaka ze spongboba

Jak na razie to Gobelin ma dobre intencje choć kiepsko mu wychodzi ich realizacja nie chce wyjść na chciwego gracza stąd się tłumacze po prostu in game Gobelin nie lubi swojej broni bo nie chce mordować koników ani piesków nawet jeżeli te zwierzęta go nie lubią. Ten miecz symbolizuje dla niego przeszłość z którą chcę zerwać bo jest teraz neofitą 120% XD ma już tatuaż na czole i nową zbroje teraz pora na nową broń :P

Jakbym na początku sesji po wprowadzeniu nie zamulał to bym pewnie wziął dla niego jakiś bicz a oddał ten mieczyk ale na razie niech zostanie przy czym jest bo ma dobre numerki a skoro księżniczka może się tym posługiwać to stary goblin śpiewak tym bardziej.

Jestem ciekaw czy jest dla tego jakiś wytłumaczenie lore ? Że zbliżająca się apokalipsa nasyca przestrzeń magią bardziej niż zwykle ? A może to błogosławieństwo bóstw kości /NGR ?
 
Brilchan jest offline