Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2019, 17:57   #70
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Magini spojrzała na twoich towarzyszy. Wystarczyła chwila aby powstało zamieszanie a z tej chwili wynikły konsekwencje. Choć bylo jej zimno zebrała się w sobie. Nie można bylo powiedzieć aby kogokolwiek tutaj znała, ale ich zniechęcone i zmarkotniałe miny nie pozwalały pozostać obojętnym.

- Żyjemy. To się liczy. Nie straciliśmy pożywienia, to się liczy. Hubert was opatrzył, będzie z wami lepiej. Nie czas na smutek, bo nie straciliśmy jeszcze szansy. Mamy misję i jasny cel. Jeszcze go nie osiągnęliśmy więc nie wolno wam się poddawać. Nie oceniam dlaczego poszliście na tę wyprawę, lecz jeśli juz tu jesteście to potrzebujemy waszej siły i pewności. Jeśli jeszcze raz wasze serca zetnie strach będę obok aby was w tym wspomóc. Będziecie mogli na mnie liczyć, ale chcę wiedzieć że ja na was tez mogę liczyć - jej gorzko słodkim słowom towarzyszyła twarda mina nie pasująca do tak młodej osoby.
 
Asderuki jest offline