Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2007, 18:17   #2
Serpentia
 
Reputacja: 1 Serpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znany
W mordę moja głowa. Mówiłem że spasuję po 28 kolejce ale nie, musieli mi nalać tą 29 i 30... i 49. Płonące lampy prawie jak moja kuleczka. - Prawie czyni ogromną różnicę. - O nie znowu słyszę głosy. Łiii ziemniak ale bajer. Coś czuję że moje myśli nie są ze sobą powiązane ale niezbyt mnie to obchodzi.
- O Wielki Ziemniaku Mocy jam jest Wszechpotężny Rycerz Zakonu Niedaj o potężnej mocy niemagicznej... znaczy się magicznej. Powiadasz, że ta szelma Adriejev Leperrion nam zagraża! Nie obawiaj się. Ja i moja Latarka Świetlna staniemy na wysokości zadania! Pokonamy złych rycerzy Sic... ehm to znaczy Samej-brony i przyniesiemy Ci tą pomarszczoną śliwkę... to znaczy Pumpalalę. Nie straszna nam Bungalia, Pierdzące Moczary i straszne jaskinie! Niech Śmoc będzie z nami! Powiedzcie reszcie o moich zasługach jakbym nie powrócił. Chwalcie moje imię ponad wszystko!... Żem się rozgadał... a tak apropo dostanę mapę gdzie mam w ogóle iść?
Po przemowie rozglądam się po pomieszczeniu w poszukiwaniu czegoś co przypomina mapę.
 
__________________
:swir: I don't suffer from my insanity, I enjoy it. :swir:
Serpentia jest offline