Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2019, 23:12   #88
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Przyznam z mojego doświadczenia, że nastawiłem się na odpis 1x/tydzień. Uczestniczę jeszcze w jednej sesji i jedną prowadzę - muszę kalkulować realistycznie, bo prawda jest taka, że od poniedziałku do piątku spędzam dużo czasu w pracy i transporcie. Stąd raczej przychylam się do opcji forumowej.

Ale prawdę powiedziawszy - nie przeszkadza mi, żeby inni gracze nadganiali swoje wątki na docu. Wiadomo, że tworzy to pewien problem w systemie expa i walki, ale może po prostu jakoś się tym w tej chwili (krótkowzrocznie) nie przejmuję. Ufam, że Mistrz wie co robi, wprowadzając ograniczenie.

Koledzy, wesołych świąt i wszystkiego najlepszego na nadchodzący rok! Życzę Wam podboju wszystkich tych galaktych, które mnie nie interesują!
 
Bardiel jest offline