Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2019, 22:44   #103
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Nie wydaje mi się też, żeby oglądanie non stop Geralta było takie super. Przecież musisz mieć miejsce na character development innych postaci.
Zgadzam się. Pod warunkiem, że ten character development jest dobry. Moim zdaniem był bardzo nieudolny. Sterczenie Ciri u driad w żaden sposób nie posuwało rozwoju jej postaci naprzód. Dlatego napisałem, że są to sceny niepotrzebne i nic nie wnoszące.
Uwielbiam uniwersum wiedźmina, ale serial będę oceniać zupełnie na zimno, bez dawania fory. A pisanie scenariusza to nie tyle sztuka, co też rzemiosło. A rzemiosło trzeba wykonywać dobrze. Cóż poradzę, jestem wymagającym widzem i nie zamierzam tego zmieniać. :P



EDIT: Nie podam dokładnych proporcji czego powinno być ile, bo seriale są różne i różne zabiegi się sprawdzają. W tym wypadku według mnie ta formuła się nie sprawdziła i z wielkim trudem w ogóle dokończyłem sezon. Gdyby nie to, że był to "Wiedźmin", to przerwałbym definitywnie max ok. 6 odcinka.
 

Ostatnio edytowane przez Bardiel : 26-12-2019 o 22:52.
Bardiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem