Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2019, 00:41   #851
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 39 - 1940.IV.12; pt; południe; Lofoty

- No to mój post jest :> A termin na tą turę powiedzmy taki świąteczny. Czyli do cz. 09.I. Czyli całe 2 tygodnie na zmajstrowanie posta :> Ja będę wracał z urlopu w ten weekend 11-13.I więc wówczas może być mnie mniej.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 8/10; -;s.ranna; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1
st.ag George Woods 4/10; -2; s.ciężki; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1
Birgit Schrötter 7/10; s.ranna; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1
mł.ag Alisha Lynch 5/10; -1; s.poważny; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1



@Wszyscy



- Oki doki to u wszystkich minęło parę minut. Czyli jest ok 14:50 w ponure, chłodne, norweskie południe.

- Naszła druga tura nalotu. Więc przez większość postu coś strzela i wybucha. Tylko z mostku krążownika, kabiny nawigacyjnej albo ładowni frachtowca jest nieco inne perspektywa.

- Posty składają się z dwóch części dla każdej z grup. Pierwsza to chwila przerwy gdy bombowce odlatują i się przegrupowują a kolejna to gdy wracają na drugą turę.

- Pod koniec posta wyszło z kulania, że po jednej bombie spadło na tyle blisko krążownika i frachtowca, że wypada pokulać jak i kto to zniósł. Dlatego w moim poście są doklejone rzuty. Kolejność wd postów z ostatniej tury. Czyli para agentów wyszła z tego kołysania bez szwanku ale Birgit oberwała i traci 1 Zdrowia. Fabularnie albo ona jakiś pechowo się przewróciła albo coś na nią spadło czy coś w ten deseń. Dlatego Zdrowie Birgit spada 8/10 > 7/10. Z mechy jednak nadal jest to ten sam stan czyli lekko ranny i jeszcze bez modyfikatorów za rany.




@George



- Okazało się, że po pierwszym nalocie nastąpił drugi. Sytuacja jest niewiele inna. Też samoloty przy ich prędkościach widać w ostatniej chwili więc obrona przeciwlotnicza ma bardzo mało czasu na rekację. Do tego samoloty atakują parami z różnych wysokości i kierunków aby maksymalnie utrudnić i przeciążyć obronę przeciwlotniczą. Ale z drugiej strony trafić bombą z rozpędzonego samolotu w coś wielkości statku też nie jest zbyt łatwo.

- Meldunek Geoerge'a wywołał konsternację na mostku. W końcu to pojedynczy meldunek o dość zaskakującym charakterze. Więc przez chwilę trwała konstenacja skoro nikt inny nie zgłaszał nic podobnego. Chciałbym aby w poście u Georga znalazła się jakaś wzmianka jego reakcji na pytanie o kolor racy itd.

- Koniec końców George zostaje skierowany do kabiny radiowej. Jest tak dwóch radiotelegrafistów co odebrali zezwolenie złamania ciszy radiowej. Chwilę trwa zanim w tych warunkach wywoła się "Alstera". George może sam porozmawiać z "Alsterem". Rozmowa wśród kanonady będzie trwała ze 2-3 wymiany zdań gdy gruchną bomby przerywając na chwilę rozmowę. Dopiero potem będzie można ją wznowić gdy się wszyscy pozbierają na nogi, łajby wrócą do poziomu itd.





@Dziewczyny




- Post w sumie pisany z dwóch perspektyw. Kawałek dla Noeme na temat klatki to właściwie takie wrażenie jakie pewnie miałaby większość normalsów w kontakcie z czymś takim. Generalnie dziwne i obce i nie wiadomo co to właściwie jest i jak to jest zrobione. Birgit mogła reagować podobnie ino ona ma już ten etap za sobą. Co do klatki gdyby nawet samą klatkę przewieźć do centrali to i tak byłby to niezły sukces. Noeme nie kojarzy by w rozmowach czy aktach miała w Agencji do czynienia z tak jawnym artefaktem z immaterium.

- Co do klatki to wydaje Birgit raczej cała. Struktura klatki nie wydaje się naruszona, glify też wydają się być stabilne.

- Deklaracja sprawdzania pułapek + test PER sprawiły, że Birgit znalazła pułapkę z granatem. Gdyby ktoś/coś poruszyło klatkę albo ktoś przeszedł obok to granat miał pewnie wybuchnąć. Rozbrojenie pułapki to kwestia testu saperstwa (materiały wybuchowe).

- I pod koniec posta w pobliżu frachtowca wybucha bomba. Na tyle blisko (rzut k10. Na 10 trafia w cel, na 9 na tyle blisko celu by coś mu zrobić. Wypadło w obu jednostkach 9) by coś mu zrobić. Więc znów wszystkim i wszystkimi rzuciło na pokład i gdzie się dało. Z tym, że Birgit tak pechowo, że straciła 1 Zdrowia. Fabularnie to jakaś pomniejsza rana, rozcięcie, stłuczenie itd.




---


- I chyba tyle z mojej strony na tą świątęczną turę Z racji tego, że to moja ostatnia tura w tym roku to życzę Wam odpoczynku, spokoju i szczęścia w ten urlopowy czas. No i chciałem podziękować za dotychczasową grę i życzyć wytrwałości i powodzenia w kolejnym sezonie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline