Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2019, 16:18   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sorki że tak to długo zajęło mam nadzieje że wypoczęłaś w święta zrobiłem posta mam nadzieje że nie wychodzi mi z postaci zbytnia Mary Sue ? Próbowałem w poście pokazać jak bardzo Alex jest szkolony przez rodziców. Mają dobre intencje ale robią z niego małego potworka. Chciałem pokazać jak bardzo dzieciaczek jest oderwany od rzeczywistości oraz jak mocno jest zatruty poglądami politycznymi rodziców :P

Spróbuje dorzucić na docku parę pomysłów na pułapki.

Mam nadzieje że wszystko ma ręce i nogi? Staram się żeby postać była logiczna psychologicznie i wyjaśnić dlaczego nie zadzwoni po policje ale boję się że Alexio jest zbyt kompetentny. Planuje żeby zaczął mieć problemy kiedy NAPRAWDĘ dojdzie do skrzywdzenia drugiej osoby bo to Loony Toones w Kevinie też mi trochę przeszkadzało. Potem nie będzie miał wyboru i będzie musiał się bronić ale to ma swoje konsekwencje...
 
Brilchan jest offline